W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Codzienne zakupy w wersji online

Zakupy online to idealne rozwiązanie w obecnym czasie. Na spokojnie w domowym zaciszu możesz zaplanować listę zakupów i jednym kliknięciem zamówić wszystkie potrzebne artykuły.

Zakupy przez internet to wygodne rozwiązanie. Dzięki zakupom internetowym oszczędzasz czas spędzony na szukaniu produktów na półkach sklepowych i staniu w kolejce. W sklepie internetowym E.Leclerc Mielec bez zbędnego pośpiechu możesz przejrzeć dokładnie ofertę
sklepu, sprawdzić aktualne promocje i zamówić wszystkie potrzebne produkty.
W ofercie E.Leclerc DRIVE kupisz wszystko to, co potrzebujesz.

Na stronie https://mielec.leclerconline.pl/ czeka na Ciebie aż 13 kategorii z bogatą ofertą produktów w najlepszych cenach. Świeże warzywa i owoce, mięso, ryby czy nabiał to tylko część asortymentu sklepu elektronicznego sieci E.Leclerc. Online zamówisz także produkty ekologiczne, w tym produkty bezglutenowe i bez laktozy. W E.Leclerc DRIVE możesz również kupić świeże pieczywo. Ponadto w asortymencie sklepu internetowego znajdziesz akcesoria kuchenne, małe AGD, a także szeroką gamę środków czyszczących i piorących. Online zamówisz także wszystkie potrzebne produkty dla dzieci – m.in. artykuły papiernicze czy zabawki. W sklepie internetowym E.Leclerc Mielec dostępna jest także specjalna zakładka dla czworonogów, gdzie dostępny jest szeroki asortyment kram, przekąsek i akcesoriów dla zwierząt domowych.
Jak zamawiać?
Wejdź na https://mielec.leclerconline.pl/ i wybierz spośród bogatego asortymentu te produkty, które obecnie potrzebujesz. Kliknij w zakładkę Promocja, aby wybrać produkty w najlepszej cenie.
Przed rozpoczęciem zakupów warto zalogować się do sklepu – wówczas Twoja lista zakupów zapisze się automatycznie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz informacje o terminie odbioru zamówienia.

Twoje zakupy czekać będą na Ciebie w E.Leclerc Mielec – możesz je odebrać od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00.

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa