W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Cuzić, Janyst, Kawka – mieleckie trio rozstrzelało tarnowian!

Środowym meczem z SPR-em Tarnów podopieczni Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja rozpoczęli sparingowy maraton, w którym to w osiem dni rozegrają sześć spotkań. Na początek „Biało-Niebiescy” nie dali szans gościom z Tarnowa i zwyciężyli wysoko 41:29!

Już od samego początku w grze mielczan widać było sportową złość i chęć pokazania, że nieudany mecz w Puławach to tylko „wypadek przy pracy.” Ciężar zdobywania bramek wziął na siebie nie kto inny, jak nasz kapitan – Łukasz Janyst, który do siatki rywali w tym meczu trafił łącznie 10. razy! Świetnie dysponowany był również Tomasz Wiśniewski popisujący się wieloma wspaniałymi interwencjami.

Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się pewnym prowadzeniem Stali 20:13! Druga odsłona to dalsza część mieleckiego koncertu, a w rolę dyrygenta tym razem wcielił się Krzysztof Lipka notujący udane interwencje. W sukurs przyszedł mu rozgrywający swój dotychczas najlepszy mecz w barwach Stali, zdobywca 7. bramek – Rudolf Cuzić. Sześć oraz pięć trafień dołożyli kolejno Wiktor Kawka i nasz wychowanek – Hubert Skuciński i już wiadome było, że Stal tego meczu nie przegra. Na nic zdały się zrywy gości, którzy prowadzeni przez Daniela Dutkę starali się walczyć do samego końca. Tego późnego popołudnia to jednak „Czeczeńcy” okazali się lepsi zwyciężając 41:29!

SPR Stal Mielec – SPR PWSZ Tarnów 41:29 (20:13)

SPR Stal: Wilk 2, Krępa 3, Janyst 10, Mochocki, Rusin, Cuzić 7, Kłoda 1, Sarajlić 2, Skuciński 5, Basiak 1, Kawka 6, Wiśniewski, Chodara 1, Lipka, Krupa 3, Ćwięka.

SPR Tarnów: Sondowicz, Cichoń, Jastrząb , Dutka 7, Misiewicz 1, Kucharzyk 2, Jewuła 2, Sanek 2, Spieszny, Frycz, Kowalik 4, Wajda 2, Drobiecki 1, Bielamowicz, Niemiec, Mogielnicki 5, Kubisztal 3.

 

Już w najbliższy piątek meczem z ZTR-em Zaporoże o godzinie 18:00 mielczanie zainaugurują „V. Memoriał im. Antoniego Weryńskiego o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego i Starosty Powiatu Mieleckiego”.

Serdecznie zapraszamy, wstęp jest oczywiście bezpłatny.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

Nasi księża z medalami Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa