W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport Wywiady

Czas spędzony w rodzinnym gronie pozwoli trochę odpocząć i chociaż przez chwilę nie myśleć o piłce – Maciej Domański

Nie pamiętam już, kiedy po raz ostatni miałem wolną Wielką Sobotę. Zawsze tego dnia odbywał się mecz, albo trening – mówi Maciej Domański. Sobotnie spotkanie PGE FKS Stali Mielec z Rakowem Częstochowa zostało przełożone z powodu zakażeń koronawirusem u rywali.

Według terminarza, powinniśmy być właśnie świeżo po meczu z Rakowem Częstochowa. Niestety, w zespole rywala wykryto sporo przypadków zakażeń koronawirusem i spotkanie w Mielcu zostało odwołane. Tym samym nasi zawodnicy mają wolną Wielką Sobotę, co w piłkarskim świecie nieczęsto się zdarza.

To prawda – mówi nam Maciej Domański. – Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni miałem wolną Wielką Sobotę. Zawsze tego dnia odbywał się mecz, albo przynajmniej trening. Szczerze mówiąc, aż dziwnie się czuje będąc w domu, ale tak to wszystko się ułożyło w tym roku.

Mimo wszystko szkoda odwołanego meczu z Rakowem, ale niestety nie mamy na to wpływu – dodaje nasz pomocnik.

Odwołanie meczu z Rakowem oznacza, że nasza drużyna będzie trzy tygodnie bez meczu ligowego. Po raz ostatni PGE FKS Stal Mielec zagrała jeszcze przed przerwą reprezentacyjną. – Co prawda graliśmy w tym okresie sparing, ale jednak to nie to samo – podkreśla M. Domański.

Wykorzystaliśmy jednak ten czas na cięższą pracę. Teraz mamy dwa dni na regenerację i od poniedziałku ruszamy z przygotowaniami do meczu z Wartą Poznań.

Zawodnicy mają więc wolny weekend i będą mogli go spędzić z rodzinami. Będzie więc chwila na odpoczynek przed najważniejszą częścią sezonu.

Sam czas spędzony w rodzinnym gronie pozwoli trochę odpocząć i chociaż przez chwilę nie myśleć o piłce. Świąteczny czas zawsze jest wyjątkowy i pozwala na chwilę relaksu, ale w poniedziałek spotykamy się już na treningu i w pełnym skupieniu zaczynamy przygotowania do kolejnego meczu – kończy Maciej Domański.

Najbliższy mecz PGE FKS Stali Mielec planowany jest na 10 kwietnia. Podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa