W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

“Czeczeńcy” charytatywnie zagrali w …siatkówkę! [FOTO]

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami wraz z siatkarkami UKS Szóstka Mielec postanowiliśmy zagrać charytatywnie dla dzieci z podkarpackiego hospicjum.

Tym razem piłki do szczypiorniaka powędrowały na bok, a my spróbowaliśmy swoich sił w… siatkówce! Była to dla nas pewna nowość, aczkolwiek mamy nadzieję, że nie poszło nam źle, gdyż pierwsze dwa sety przegraliśmy minimalnie…25:9 i 25:11.

Siatkarki widząc jak wysoki poziom prezentują nasi zawodnicy postanowiły wymieszać składy, co nas nie zdziwiło, gdyż każdy chciałby być w zespole z takimi wirtuozami bloku oraz zagrywki. Trzeci set zgodnie z planem zakończył się w końcu wygraną (25:19), a cały mecz zwycięstwem dziewczyn, co tylko pokazuje jakimi dżentelmenami są nasi gracze.

Po zakończeniu spotkania zlicytowana została piłka z autografami siatkarek oraz nasza koszulka z Final Four Pucharu Polski, oczywiście z podpisami. Kwoty bardzo mile nas zaskoczyły. Przy wejściu kibice również wspierali ten szczytny cel poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek.

Cały dochód zostanie przeznaczony na niezbędne artykuły spożywcze, higieniczne oraz zabawki i słodycze dla dzieci z podkarpackiego hospicjum.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz pomoc i do zobaczenia za rok!

SPR Stal Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa