W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Czołowe zderzenie w czasie, gdy ruchem kierowali policjanci

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Widełce. W wyniku czołowego zderzenia osobówki z ciężarowym mercedesem do szpitala trafił kierowca citroena.

Do zdarzenia doszło w czasie, gdy ruchem kierowali policjanci zabezpieczający miejsce kolizji. Do wypadku doszło w sobotę około godz. 13.30 w Widełce, na drodze krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Rzeszów. Na miejscu odbywał się w tym czasie ruch wahadłowy w związku z kolizją drogową, do której doszło w tym miejscu około godz.11. Kierująca seatem została ukarana mandatem karnym za najechanie na tył jadącego przed nią pojazdu marki Alfa Romeo.

Służby kończyły już czynności na miejscu tego zdarzenia, gdy doszło do kolejnego wypadku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący citroenem jadąc od Rzeszowa zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ciężarowym mercedesem. Na prawym pasie znajdowały się w tym czasie samochody oczekujące na możliwość włączenia się do ruchu, podczas gdy stojące na jezdni auta omijały samochody z przeciwnego kierunku. W wyniku czołowego zderzenia 58-letni kierowca osobówki z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca mercedesa 60-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oraz pasażer ciężarówki nie odnieśli obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa