W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Czujny Senior – debata społeczna

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na inauguracyjną debatę społeczną, poświęconą bezpieczeństwu seniorów. Debata odbędzie się 3 kwietnia 2023 r. w siedzibie Klubu Senior+ w Mielcu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4.

W poniedziałek, 3 kwietnia 2023 r. o godz. 15:30, w Klubie Senior+ w Mielcu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4, odbędzie się debata inauguracyjna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Czujny Senior”.

W debacie wezmą udział przedstawiciele Urzędu Miasta w Mielcu, Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu oraz inne instytucje współpracujące z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Celem przedsięwzięcia jest poszerzenie wiedzy seniorów w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa w tym m.in.:

• bezpieczeństwa w ruchu drogowym,
• zagrożeń i sposobów przeciwdziałania przestępstwom i wykroczeniom popełnianym na osobach starszych (metody oszustw tzw. „na wnuczka”, „na policjanta”)
• prezentacja aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”
• działań profilaktycznych podejmowanych przez Policję, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa starszym mieszkańcom Mielca,
• prezentacja aplikacji „Moja Komenda”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa