W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Czwarta edycja Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego

Rozpoczęły się przygotowania się realizacji inwestycji i przedsięwzięć Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021.

Wyniki wrześniowego głosowania przesądziły o realizacji dwóch projektów ogólnomiejskich (boisko wielofunkcyjne przy SP 3 i tężnia solankowa na osiedlu Lotników) oraz 11 projektów lokalnych.

Tak jak rok wcześniej trzecia edycja Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mielczan. Okazało się że z możliwości bezpośredniego wpływu na realizację różnych inwestycji, przedsięwzięć czy wydarzeń skorzystało kilkanaście tysięcy mieszkańców Mielca.

Mielczanie pokazali, że potrafią zawalczyć o swój projekt, wypromować go i zjednoczyć wokół niego swoich sąsiadów i znajomych, tak by zebrać jak największą liczbę głosów poparcia podczas głosowania.

Przed nami kolejna czwarta w naszym mieście edycja MBO, którego wybrane przedsięwzięcia będą realizowane w roku 2022. Zależy nam, aby budżet obywatelski był jak najlepiej przystosowany do potrzeb naszych mieszkańców, aby nadążał za ich oczekiwaniami. Liczymy na współpracę z mieszkańcami, którzy swoimi uwagami i spostrzeżeniami mogą pomóc udoskonalić naszą formułę budżetu obywatelskiego

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Uwagi i propozycje można zgłaszać do 31 stycznia  2021 r. wysyłając maila na adres: [email protected].

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa