W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Czy Hetman jest rzeczywiście dobrze skomunikowany z całą Polską? Sprawdzamy przesiadki do dużych miast!

Już od niemal 2 tygodni pociąg „Hetman” kursuje na linii Kraków Główny – Hrubieszów. Pociąg wyrusza z Mielca o 10:15 i dociera do stacji Kraków Główny o 11:37. Zobaczmy czy możemy liczyć na sprawną przesiadkę do innych dużych miast.

15 grudnia, po ponad 15 latach, pociąg Hetman po raz pierwszy odjechał ze stacji Mielec w kierunku Krakowa! Wiele osób było podekscytowanym powrotem tego połączenia m.in. ze względu na słowa wypowiedziane przez wiceministra infrastruktury Piotra Malepszaka. Minister podczas wizyty na mieleckim dworcu przyznał, że Hetman będzie miał dobrą przesiadkę na dworcu w Krakowie do innych połączeń dalekobieżnych.

Najszybsze przesiadki:

  • 11.47 – Zakopane
  • 11.55 – Łódź Kaliska
  • 11.56 – Katowice
  • 11.56 – Wrocław Gł.

Pełny rozkład najszybszych przesiadek do dużych miast:

Warszawa:

  • 12.01 – Warszawa Centralna
  • 12.09 – Warszawa Centralna

Katowice:

  • 11.56 – Katowice

Łódź:

  • 11.55 – Łódź Kaliska

Zakopane:

  • 11.47 – Zakopane
  • 12.19 – Zakopane (TLK)

Wrocław:

  • 11.56 – Wrocław Gł.
  • 12.40 – Wrocław Gł.

Poznań:

  • 11.55 – Poznań Gł.

Białystok:

  • 12.09 – Białystok (z przesiadką w Warszawie)

Już od jakiegoś czasu, Intercity oferuje podróżowanie poza granice naszego kraju. W ofercie znajduje się m.in. połączenie z Berlinem oraz Pragą. Godziny odjazdów tych pociągów, ze stacji Kraków Główny, pozwalają nam realnie myśleć o zagranicznej wycieczce. Możemy rozpocząć ją nawet z Mielca. Musielibyśmy wówczas dostać się Hetmanem na stacje Kraków Główny i stamtąd przesiąść się do pociągu jadącego bezpośrednio do zagranicznego miasta.

Godziny przyjazdu pociągów na stacje Kraków Główny:

  • 11.56 – pociąg do Berlina
  • 15.37 – pociąg do Pragi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi siatkarze zagrali dla chorego piłkarza! [FOTO]

Bartek

Juniorki ITA Tools Stal Mielec mistrzyniami podkarpacia! Zagrają w Mistrzostwach Polski!

Bartek

Ponad 3 miliony dofinansowania unijnego dla I Liceum Ogólnokształcącego!

Bartek

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa