W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Czy ktoś zgubił iphona? AKTUALUZACJA!

Mielecka Policja jest w posiadaniu telefonu komórkowego iPhone 13 pro, który został znaleziony 11 lipca br. w Mielcu, przez mieszkańca powiatu przemyskiego. Znalazca, po nieudanych próbach szukania właściciela IPhona na własną rękę, dostarczył telefon do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, aby funkcjonariusze pomogli znaleźć właściciela.

11 lipca br.,do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, zgłosił się mężczyzna, który tego samego dnia w godzinach porannych przebywając w Mielcu, znalazł telefon komórkowy IPhone. Mężczyzna nie był w stanie określić, gdzie dokładnie znalazł telefon ponieważ jest mieszkańcem powiatu przemyskiego, a w naszym mieście był tylko przejazdem. Telefon nie jest zarejestrowany w policyjnych bazach danych jako utracony, więc znalezienie jego właściciela jest utrudnione.

Właściciel IPhona proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub o kontakt telefoniczny z dzielnicową asp. Katarzyną Mroczek, pod nr tel. 571 203 270.

Właścicieka zgłosiła się po zgubę.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa