W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Felietony Informacje

Czy Lewica wyzwoli nas od Nazizmu? [FELIETON]

Media na całym świecie (domyślam się, że także w Polsce – nie wiem, nie oglądam TV) obserwuje doniesienia z USA, fotografie protestujących Nazistów z faszystowskimi flagami, etc.

Promotorzy Socjalizmu wykorzystują te doniesienia wskazując na bohaterską walkę z Nazizmem lewackich bojówkarzy. Także na mieleckich portalach społecznościowych pojawiają się głosy wsparcia Razemowców dla anty-Nazistów.

Zamiast opierać się na wnioskach i opiniach, sami spóbujmy ocenić tę sytuację. Oto parę faktów, które pomogły mi w wyrobieniu własnej opinii (fakty plus wyłączone TV, a właściwie błogosławieństwo niebios objawione w uderzeniu przez piorun w mój telewizor, który jest teraz w naprawie – Alleluja!).

1. Nauczane w naszych szkołach spektrum polityczne pomiędzy Faszyzmem po prawej a Komunizmem po lewej jest błędne. Zarówno Faszyzm jak i Komunizm (oraz Nazizm i Socjalizm) to systemy totalitarne dążące do zmniejszenia wolności osobistej obywateli i zwiększenia kontroli państwa.

2. Właściwe spektrum rozciąga się między totalną władzą państwa po lewej a totalną władzą indywidualnego człowieka po prawej. Zarówno Nazizm, Faszyzm jak i Komunizm i Socjalizm znajdują się po lewej stronie.

3. Nazizm to słowo złożone z dwóch niemieckich słów: Nacjonalizm i Socjalizm. Naziści to Socjaliści. Od Amerykańskich Demokratów odróżnia ich m.in. to, że Naziści nie lubią czarnych a Demokraci białych. Obie jednak grupy są rasistami.

4. Walki uliczne w Charlottesville to nie konflikt między prawicą a lewicą, ale między dwoma lewackimi grupami. Chwalenie lewackich bojówkarzy za mordobicie Nazistów to tak jak chwalenie Stalina, bo zmuszony do zmiany stron, pomógł pokonać Nazistów.

5. NIE BRONIĘ NAZISTÓW (Narodowy Socjalizm to takie same kretyństwo jak klasowy Socjalizm), ale zwróćmy uwagę na to która ideologia jest zła a która jeszcze gorsza. Sowieci zamordowali 10 razy więcej niewinnych ludzi niż Faszyści.

6. NIE BRONIĘ NAZISTÓW, ale w Charlottesville to oni byli po stronie prawa (zanim oczywiście jakiś kretyn wjechał samochodem w tłum kotr-demonstrantów). Otrzymali oni od lokalnego sędziego pozwolenie na pokojową demonstrację przeciwko obaleniu pomnika bohatera konfederackiego Gen. Lee. Demonstracja z symbolami Faszyzmu była obrzydliwa, ale była pokojowa – do momentu pojawienia się podróżujących od zadymy do zadymy lewackich bojówkarzy, którzy NIELEGALNIE zorganizowali konr-demonstrację i na – jak by nie było – pokojową – manifestację odpowiedzieli agresją.

Co ma do tego Mielec i Mielczanie?

Po pierwsze, jesteśmy częścią narodu, w którym od lat naszą uwagę zawracają konflikty między dwoma partiami. Obie mają na ustach piękne hasła wolności, solidarności, patriotyzmu, sprawiedliwości i tolerancji, jednak obie na różne sposoby, gryz po gryzie odbierają nam wolność i kasę.

Po drugie, przed najbliższą burzą postawmy telewizor pod drzewem. Nie dawajmy się ogłupiać przez lewacką propagandę. Podobnie jak Sowieci wcale nas nie wyzwolili, tak samo Lewica (zarówno ta, która nazywa się „Lewicą”, jak i ta, która nazywa się „Prawicą”) od niczego nas nie wyzwoli. Głosujmy z głową! Wybierajmy wolność od wszelkich zgubnych ideologii.

 

Greg Pawlik
facetzmielca.org

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Driftował fordem bez prawa jazdy po śniegu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa