16 stycznia 2019 (środa) - 20:22
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Czy okazja czyni złodzieja? Po pijaku najczęściej ;)

Tuż po dokonaniu przestępstwa policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy ze sklepu przy Al. Niepodległości w Mielcu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

1452560_1603449489910357_3400017540238644700_n

Dyżurny mieleckiej Komendy Policji przyjął zgłoszenie o kradzieży pieniędzy ze sklepu spożywczego przy Al. Niepodległości w Mielcu. Policjanci, którzy natychmiast przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, że młody mężczyzna wykorzystując to, że ekspedientka obsługiwała innego klienta, zabrał z lady kasetkę z pieniędzmi w kwocie 1000 złotych i uciekł.W tym samym czasie kilka patroli penetrowało już teren osiedla Niepodległości. Chwilę później policjanci na ul. Konopnickiej zatrzymali sprawcę przestępstwa. Mężczyzna został osadzony w policyjnych aresztach. Ma 22 lata, jest mieszkańcem Mielca.

Na miejscu kradzieży ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny i zebrała materiał dowodowy, który po wytrzeźwieniu pozwolił przedstawić zarzut podejrzanemu. 22-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży, tłumaczył, że zdecydował się ukraść pieniądze pod wpływem chwili, ze względu na upojenie alkoholowe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli kasetkę z pieniędzmi, które już trafiły do rąk właścicielki. Mężczyzna znany jest mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja