W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Czy Ryszard Wolanin, były burmistrz Przecławia, sprawdziłby się jako zastępca prezydenta?

26 listopada były Burmistrz Przecławia był widziany w poniedziałek w Urzędzie Miejskim. Jacek Wiśniewski w swoim gabinecie rozmawiał z Ryszardem Wolaninem. Niektórzy domniemają jakoby rozmowa dotyczyła nominacji na V-ce Prezydenta Mielca.

W tym miejscu pojawia się wiele pytań: Czyżby Jacek Wiśniewski chciał skorzystać z pomocy doświadczonego samorządowca? Czy Wolanin idąc śladem Fryderyka Kapinosa odmówił czy zgodziłby się na objęcie tej funkcji?

Ryszard Wolanin to doświadczony samorządowiec, mielczanin, doskonale znający Mielec i jego problemy. Mieszkał w Mielcu przez 30 lat, tu chodził do szkoły podstawowej i zdawał maturę. Z wykształcenia jest prawnikiem administracyjnym i nauczycielem historii oraz wiedzy o społeczeństwie.

Do tej pory dał się poznać jako społecznik , inicjator i pomysłodawca wielu przedsięwzięć takich jak: „Becikowe po Przecławsku”, „Wybitny uczeń”, „Team Przecław”. W ostatnich latach swojej kadencji wystarał się dla swojej gminy m.in o 6 sal gimnastycznych, 2 Orliki, nowoczesną oczyszczalnia ścieków czy przecławski Dom Kultury.

Czy to odpowiedni kandydat do nowej ekipy w mieleckim magistracie? – odpowiedź poznamy niebawem.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

4 komentarze

XYZ 29 listopada 2018 (czwartek) at 11:32

Kto pisze ten artykuł? Większe bzdury można przeczytać chyba tylko na heja mielec

Odpowiedz
Jan 29 listopada 2018 (czwartek) at 13:45

Myślę, że doświadczenie Wolanina mogłoby wspomóc rozwój Mielca. Na tyle co go znam to świetny człowiek i dobry fachowiec.

Odpowiedz
Bolek 29 listopada 2018 (czwartek) at 19:08

Nie chcieli go w Przecławiu , widać nie podobały się mieszkańcom układziki i powiązania urzędowo towarzyskie. Przegrał z kretesem w I rundzie to o czymś świadczy. Gratuluję Prezydentowi Wiśniewskiego takiego wyboru. Widać sitwa się trzyma razem. Wolanin już się nachapał może by przeszedł na emeryturę.

Odpowiedz
Jan 30 listopada 2018 (piątek) at 08:40

Ja jestem za.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa