W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dachowanie na autostradzie. Ucierpieli obywatele Ukrainy

Brak należytej uwagi i zmęczenie przyczyną dachowania białego suv-a, trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Rzeszowa. Pojazdem jechała kobieta i jej córka. Na szczęście obie wyszły z tak groźnego wypadku bez szwanku. Utrudnienia w tym miejscu, trwały kilkadziesiąt minut.

Przed godziną 9 rano (14.03.br.) policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia drogowego trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Rzeszowa. Kierowca białego BMW serii X doprowadził do jego dachowania. Na miejscu okazało się, że w samochodzie podróżowały dwie Ukrainki, którym pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia – nic się nie stało.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe udzieliły pierwszej niezbędnej pomocy, strażacy zabezpieczyli miejsce i pomogli ustawić pojazd na kołach, a policjanci ustalili okoliczności przewrócenia pojazdu. Kierująca przyznała się do tego, że prowadziła samochód od dłuższego czasu i zmęczenie spowodowało, że zasnęła za kierownicą. Jak doszło do przewrócenia pojazdu – nie pamięta. Ocknęła się z chwilą uderzenia w bariery energochłonne. W związku z tym policjanci zastosowali pouczenie, a zniszczony samochód został pomocą drogową odholowany na parking.

Utrudnienia w miejscu dachowania pojazdu trwały kilkadziesiąt minut.

A4
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa