W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Multimedia Relacje z wydarzeń Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dachowanie o poranku [FOTO]

W niedzielę 21 sierpnia około godziny 5:30 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Tuszyma, na drodze wojewódzkiej 985  Mielec – Dębica. Seat Toledo z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w słupek przydrożny, później w znak drogowy i dachował.
                                        

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Mielca oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Tuszymy.
                            
Na miejscu jako pierwsze dotarły zadysponowane zastępy z Państwowej Straży Pożarnej. W wypadku brał udział samochód osobowy Seat Toledo, którym podróżowały dwie osoby. Na miejsce dotarła także karetka pogotowia z Mielca.
                  
Kierującej kobiecie została udzielona pomoc medyczna przez strażaków będących w pierwszej kolejności na miejscu. Rozłożono pachołki ostrzegawcze, samochód został zabezpieczony, zespół ratownictwa medycznego zabrał kierowcę na badania do szpitala. Obecny był również patrol Policji z wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji z Mielca, który zajął się wyjaśnianiem przyczyny wypadku. Samochód został zabrany przez pomoc drogową, działania pracujących na miejscu strażaków skupiły się na posprzątaniu elementów samochodu oraz na zneutralizowaniu plamy oleju na chodniku. Utrudnienia w ruchu potrwały około godziny, zablokowany był jeden pas ruchu, obowiązywał ruch wahadłowy. Łącznie działania trwały około dwie godziny.
                          
fot. K. Mika / OSP Tuszyma
                            
[nggallery id=209]

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dostawczy renault potrącił pieszą na ul. Wolności

Wiadomości Mielec

Powiatowy Jarmark Świąteczny – zmiany w ruchu drogowym

Wiadomości Mielec

Akcja ratujmy „harcówkę”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa