W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dachowanie w Dzikowcu. Kierowca był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Znajdujący się poza drogą w Dzikowcu uszkodzony ford, zwrócił uwagę przejeżdżających obok policjantów ruchu drogowego. Obok pojazdu stał mężczyzna, który potwierdził, że kierował tym samochodem, z powodu awarii pojazdu zjechał do rowu i dachował na pobliskich polach. Okazało się, że 23-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, zakaz prowadzenia pojazdów i cofnięte uprawnienia.

Wczoraj około godz. 21.30, policjanci z referatu ruchu drogowego, jadąc przez Dzikowiec, zauważyli znajdującego się poza drogą, na poboczu pobliskiego pola, uszkodzonego forda. Funkcjonariusze zatrzymali się, żeby sprawdzić co się stało.  

Obok pojazdu znajdował się mężczyzna, który oświadczył, że to on kierował samochodem. Tłumaczył, że z drogi wypadł z powodu awarii ford, zjechał na pobliskie pola i dachował. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej.

Po wylegitymowaniu 23-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego, policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie 1,56 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 23-latek ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz cofnięte uprawnienia.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa