W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Daj włos – coroczna akcja w SP 6 [FOTO]

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu zakończyła kolejną edycję akcji „Daj włos”, przeprowadzoną na rzecz Fundacji Rak`n`Roll – Wygraj Życie,  pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca.

W piątek 18 grudnia 2020 r. odbyło się spotkanie, podczas którego   podsumowano jej efekty.  Wiceprezydent Paweł Pazdan, wicedyrektor  szkoły Marzena Rybak oraz koordynator akcji Mariola Drewniak, skierowali słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wzięli w niej udział. Tym razem 62 osoby zdecydowały się oddać swoje włosy z przeznaczeniem na peruki dla potrzebujących. To już nie tylko Szkoła nr 6, ale także uczniowie z innych mieleckich szkół i powiatu mieleckiego, a także dorośli oddają swoje włosy. Są wśród nich również chłopcy i mężczyźni.

Podczas spotkania padło wiele wzruszających słów podziękowań skierowanych nie tylko do darczyńców, ale także sponsorów. Wśród nich znalazły się salony fryzjerskie: „Trendy Hair Fashion” i „Cler”, które mimo trudnych okoliczności  związanych z pandemią bezpłatnie wykonały usługi oraz fundatorzy wspaniałych upominków:  Ośrodek Kibice Razem-Stal Mielec, Stanisław Bryg, nauczyciele i pracownicy SP nr 6 –  Mariola Drewniak, Dorota Łaz,  Bernadeta Łaz, Barbara Maj, Joanna Kołek, Monika Wojtuszewska, Manika Ćwiok i Agata Ślęzak.

Szczególne słowa podziękowania skierowano w stronę  Maroli Drewniak, za koordynację projektu oraz całokształt działalności na rzecz środowiska.

Dziękuję  i gratuluję, że jesteście tacy skuteczni, to naprawdę coś wielkiego – usłyszeli organizatorzy akcji. Wiceprezydent wyraził radość,  że wśród nas są osoby, o wielkich sercach, które chcą dobra dla potrzebujących, które pragną sprawić im radość, którym się chce  poświęcić  swój czas, siły, wiedzę, umiejętności i energię w celu niesienia pomocy innym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa