W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Debata Europejska

Kolejnym etapem międzynarodowego programu „DO-U-SPORT?” jest debata europejska pt. „Promocja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia”.

W debatę zaangażowani są przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz liderzy lokalnych środowisk sportowych. Podczas spotkania swoje wykłady wygłoszą pracownicy naukowi Uniwersytetu Rzeszowskiego z Wydziału Wychowania Fizycznego oraz zaproszeni goście.

Będzie to również okazja, aby przedstawić mielczanom naszych partnerów z Las Torres de Cotillas w Hiszpanii i Tábua w Portugalii – z miast, które biorą udział w naszym projekcie. Projekt skierowany jest do wszystkich grup społecznych, bez względu na wiek, płeć i status społeczny. Jego celem jest zachęcenie mieszkańców Mielca do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz promowanie aktywności fizycznej.
Debata europejska odbędzie się 19 lipca 2017 roku w godzinach od 10.00 – 17.30 w SCK w sali nr 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich o prosportowej postawie, dla których ważna jest aktywność fizyczna i zdrowy styl życia! Prelegenci i zaproszeni goście znajdą czas, by odpowiedzieć na nurtujące amatorów sportu pytania.

Debata_program

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa