W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video

„Decydujesz – Pomagamy” – Koncert Orkiestry Dętej Dobrynin w TESCO w Mielcu [VIDEO]

  W sobotę 21 października Orkiestra Dęta Dobrynin wraz z Grupami Tanecznymi „Mażoret” wystąpiła w TESCO w Mielcu, wykonała  Koncert wraz z Programem Artystycznym promując siebie, a także sponsora – tj. Urząd Marszałkowski w Rzeszowie oraz zabiegała o punkty „dla siebie” III edycji programu Fundacji TESCO pt. „Decydujesz – Pomagamy” w ramach złożonego wniosku, którego sukces teraz zależy od „żetonów” publiczności – klientów supermarketu.

Koncert odbył się w ramach projektu:

„Wędrowna Muzyczno – Taneczna Karawana Kultury 2017”

W trakcie koncertu w wykonaniu Orkiestry Dętej Dobrynin można było obejrzeć pokazy wszystkich Grup Tanecznych „Mażoret”.


Grant otrzyma ten projekt, który zdobędzie największą liczbę żetonów.
Aby Orkiestra otrzymała grant, który chce przeznaczyć na zakup najbardziej potrzebnych materiałów do dalszych jej działań, w tym przede wszystkim zakup butów dla mażoretek, prosi o Państwa pomoc.
Robiąc zakupy w TESCO w Mielcu, ul.Żeromskiego 118 i w Kolbuszowej, ul.Tarnobrzeska 25 w okresie od 03.10.2017 do 31.10.2017 r. , każdorazowo odbierając żeton i wrzucając go do urny z oznaczeniem projektu ORKIESTRY pomagasz zdobywać punkty, które w końcowej fazie zadecydują o wygranej.
Wspierając ten projekt pomagacie wspólnie dzieciom i młodzieży w realizacji ich hobby i ich marzeń, tym samym wpisując się we wspólne tworzenie muzyczno-tanecznej kultury regionu dzisiaj i w przyszłości.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZhaqaS_xQx0&feature=youtu.be&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Otwarcie Miesiąca Kultury Borowskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Pakiety badań w laboratorium szpitala w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa