W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

DeMono, Feel, Ich Troje czy Piasek? Wybieramy gwiazdę dożynek!

26 sierpnia 2018 r. w Mielcu odbędą się kolejne dożynki. Wspólnie z Wami chcemy wybrać gwiazdę, która umili imprezę swoim koncertem. Głosowanie potrwa na profilu facebookowym Powiatu Mieleckiego od piątku 27.10 do wtorku 31.10 – informuje Starostwo Powiatowe.

Do udziału w zabawie zaprosiliśmy cztery gwiazdy polskiej estrady: DeMono, Feel, Ich Troje i Piaska. W Mielcu wystąpi ten wykonawca, który uzyska najwięcej Waszych głosów.
Głosować będziemy od piątku (27 października) od godziny 9:00, za pomocą facebookowych reakcji na post przypisanych poszczególnym gwiazdom. Każda reakcja oznaczać będzie jeden głos oddany na gwiazdę. 

Celowo pominęliśmy najpopularniejszą z reakcji „Lubię to!”, po to, by głosowanie było świadome i wyrównywało szanse wszystkich wykonawców – tłumaczy Starostwo.
Pamiętajcie! Liczyć się będą tylko reakcje pod naszym postem. Głosy oddane pod udostępnionymi postami będą nieważne.

Również komentarze nie będą brane pod uwagę.

Głosowanie potrwa do wtorku, 31 października, do godziny 9:00. Punktualnie o tej porze policzymy Wasze głosy i przekażemy Wam werdykt! – podsumowuje Biuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa