W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport Wywiady

Derby Podkarpacia dla Stali [FOTO, VIDEO]

Wczorajsze Derby Podkarpacia w siatkówce kobiet na długo zostaną w pamięci kibiców. Niepokonana Stal od wielu meczów tylko jeden set przegrała.

Napięcie rosło na sali gimnastycznej i wszyscy kibice z prezydentem Mielca na czele w paru momentach na stojąco dopingowali biało – niebieskie zawodniczki.

Trzy sety wygrały gospodynie, ale walka o każdy punkt była zacięta i głównie perfekcja zagrywek, bloków, ataków pokazały, że na parkiecie lepsza jest Stal Mielec. Jarosławianki tylko w trzecim secie po wyrównanej końcówce pokonały Mielczanki. Mimo wielu spotkań, które ostatnio grały nasze siatkarki, nadal są niepokonane.

Mielczanki z kompletem 18 punktów pozostały liderkami tabeli. SAN-Pajda zajmuje 7. miejsce.

ITA TOOLS Stal Mielec –  SAN-Pajda Jarosław 3:1
(25:15, 25:20, 26:28, 25:20)

MVP: Karolina Pancewicz

Składy zespołów:
Stal: Musiał, Staniszewska (15), Bryda (4), Kulig (9), Mucha (7), Kubacka (9), Kucharska (5) Pancewicz (libero) oraz Łyduch (libero) i Gierszewska (18)
SAN-Pajda: Krysztofiak (14), Saj (8), Zięba (7), Szmajduch (8), Papszun, Dagmara Dąbrowska (14), Machowska (libero) oraz Grzelak (1), Andrzejewska i Magierowska

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa