Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video Sport

Derby Podkarpacia dla Stali SAN – Pajda Volleyball Team – ITA TOOLS Stal Mielec 2 : 3 [VIDEO]

Wczoraj (12.01) w jarosławskiej hali MOSiR zawodniczki ITA TOOLS Stal Mielec zmierzyły się z drużyną ze środka tabeli SAN-Pajda Volleyball Team. Gospodynie zwane przez swoich fanów Biszkoptami ostatni swój mecz przegrały ze Stężycą na Kujawach.

Mielczanki na zmianę wygrywały i przegrywały sety, aby w ostatnim doprowadzić do zwycięstwa całego meczu.

Najbardziej emocjonujący był 4 set, w którym SAN- Pajdzie udało się wygrać i przedłużyć spotkanie.

Nasze siatkarki dopisują sobie trzy punkty i pozostają wiceliderem, a wygrany mecz był derbami Podkarpacia, które zawsze mnożą emocje po obu stronach.

W meczu 15. kolejki 1 ligi siatkarek. Lider tabeli PWSZ Tarnów pokonał Karpaty Krosno.

SAN-Pajda Volleyball Team – ITA TOOLS Stal Mielec 2 : 3 (22:25, 25:16, 15:25, 25:23, 14:16)

Składy zespołów:
SAN-Pajda: Stepko, Marcyniuk, Krysztofiak, Saj, P. Papszun, Gierszewska, Murdza (libero) oraz Kawa, Szmajduch, Bartyzel (libero)
Stal: Stroiwąs, Molenda, Mras, Urbanowicz, Hnatyszyn, Szczygioł, Samul (libero)