środa - 12 Grudzień 2018, 20:47
Slider
Image default
Materiały promocyjne

DKK Development zaprasza na konferencję dotyczącą alternatywnej komunikacji dla osób niepełnosprawnych!

Mielecka firma DKK Development wraz z partnerami wydarzenia zapraszają na darmową, ogólnopolską konferencję dotyczącą alternatywnej komunikacji dla osób niepełnosprawnych! Gościem specjalnym będzie dr. Magdalena Grycman – wybitny ekspert w dziedzinie nabywania kompetencji komunikacyjnej dziecka z niepełnosprawnością sprzężoną.

Jest do druga edycja konferencji, której temat przewodni to wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych i edukacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną z wykorzystaniem technologii wspomagającej (np. autorskie oprogramowanie, innowacje społeczne, sterowniki, aplikacje komunikacyjne). Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich zainteresowanych stosowaniem u osób mających problemy w porozumiewaniu się innowacyjnych form pracy w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej i językowej. W trakcie konferencji będziecie Państwo mieli możliwość obejrzenia i przetestowania różnych nowatorskich narzędzi do komunikacji jak również będziecie mogli porozmawiać z osobami, które na co dzień korzystają z tego typu rozwiązań, a także zasięgnąć rady specjalistów.

Konferencja odbędzie się: 30 listopada 2018 (piątek) o godzinie 10:00 w sali bankietowej Hotelu Rzeszów, przy Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rejestracja i regulamin konferencji dostępne są  pod adresem:
http://aac.dkk-development.com/event/konferencja-innowacyjne-strategie-aac-edycja-ii/

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja