21 lutego 2019 (czwartek) - 20:07
Slider
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Dlaczego warto zabrać psa do psiego fryzjera ?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na posiadanie psa w swoim domu. Jak wiemy, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Pupil w domu oznacza całe mnóstwo radości, ale także i obowiązki. Troska o psa to nie tylko wyprowadzanie go na spacery i karmienie, ale także pielęgnacja m.in. regularne wyczesywanie, strzyżenie, kąpanie, trymowanie i obcinanie pazurków.

Wyczesywanie można wykonywać samodzielnie, jednak niektóre zabiegi pielęgnacyjne warto powierzyć fryzjerowi dla psów. Psi fryzjer posiada odpowiednie, bezpieczne stanowisko pracy, niezbędne narzędzia a przede wszystkim wie jak obchodzić się z pupilem, aby zminimalizować jego stres.

Nie tylko psy rasowe można strzyc, ale również wszelkiego rodzaju długowłose i kudłate mieszańce, bo przecież zaniedbana sfilcowana i skołtuniona sierść może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i infekcji bakteryjnych, na które narażony jest każdy psiak.

Strzyżenie psa ma nie tylko aspekt zdrowotny, ale także estetyczny. Dzięki strzyżeniu możemy nadać psu ładny, a także modny wygląd co na pewno będzie cieszyć właściciela.
Dlatego serdecznie zapraszam wszystkie czworonogi do mojego salonu groomerskiego gdzie oprócz usługi pielęgnacyjnej doradzę Państwu jak pielęgnować sierść swojego pupila.
Oferuję usługi mobilne i stacjonarne. Jeśli zdecydują się Państwo przywieźć psa do salonu, to oferuję również odwiezienie psiaka do domu.

Serdecznie zapraszam,
REKSIO – Psi fryzjer

 

Materiał promocyjny

 

 

 

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości