W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

„Dni otwarte” Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu

W dniach 5 – 6 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych i Zespole Szkół Technicznych odbyły się Dni Otwarte dla gimnazjalistów klas trzecich z Mielca i Powiatu Mieleckiego.

Pierwszym punktem programu było powitanie przybyłych uczniów na auli ZST, gdzie dyrektorzy szkół: Mariusz Wojciechowski ( ZST) i Stanisław Starzyk ( ZSB) przedstawili kierunki kształcenia i zaprosili do obejrzenia sal lekcyjnych. Młodzież, która przybyła zobaczyć ZSB, mogła poznać nauczycieli, zwiedzić poszczególne sale.

Przewodnikami byli uczniowie mieleckiej budowlanki.

Na odwiedzających czekało wiele konkursów i quizów związanych z zawodami budowlanymi, ale także z przedmiotami ogólnokształcącymi. Młodzież gimnazjalna mogła sprawdzić swoje umiejętności w rysowaniu, nauczyć się projektowania w programie AUTOCAD, poznać zajęcia klasy strażackiej.

 

 

Na gimnazjalistów czekały też słodycze, ciasta i inne łakocie. Goście mogli też zrobić sobie szaloną, pamiątkową fotkę w szkolnej fotobudce.

Tekst: ZST

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zespoły i Kapele Ludowe Roztańczyły Gminę Mielec [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

NSZZ „Solidarność” nagrodziła uczniów mieleckich szkół [FOTO]

Wiadomości Mielec

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa