W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Dni Radomyśla Wielkiego

Pomimo nie najlepszej pogody kilka tysięcy osób bawiło się na koncercie zespołu ŁZY, który wieńczył tegoroczne Dni Radomyśla Wielkiego.

 Deszczowa pogoda pomieszała nieco szyki organizatorom imprezy, którzy musieli odwołać spartakiadę dla dzieci. W deszczowej aurze odbyły się koncerty kapeli „Radomyślanie”, młodych wokalistów i instrumentalistów z Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, a także mieleckiej grupy Mr. Pollack.

 

 

Na szczęście przed występem gwiazdy wieczoru – zespołu Łzy z pochodzącą ze Zdziarca Sarą Chmiel w składzie – przestało padać. Z każdą minutą  tłum zaczął gęstnieć. Kilkutysięczna publika świetnie się bawiła zarówno przy starych przebojach („Agnieszka”), jak i nowych utworach („Życie jest piękne”). 

Dodajmy, że przed koncertem Łez odbyła się licytacja gadżetów przekazanych przez boksera Pawła Wolaka, zwanego „Wściekłym Bykiem”, mistrza Ameryki IBA, międzynarodowego mistrza Polski i mistrza NABF. Można było wylicytować rękawice bokserskie i koszulki z autografami.

Dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie 11-miesięcznej Ninki Giży, chorej na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), typu I. Dzień zakończył pokaz sztucznych ogni.

 

DRW 2016 (7)

 

DRW 2016 (6)

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa