W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Relacje z wydarzeń

Dni Radomyśla Wielkiego 2019 [FOTO]

W sobotę i niedzielę (20 i 21 lipca) odbyły się Dni Radomyśla Wielkiego. Mimo niesprzyjającej aury odbyły się zawody sportowe – Bieg im. Jacka Kozioła i Turniej Sołectw występy artystyczne, pogoda jednak pokrzyżowała plany związane z występami artystycznymi, nie było także pokazów sztucznych ogni.

Sobotnia część przebiegła bez zakłóceń, jednak w niedzielę organizatorzy imprezy zdecydowali się zakończyć ją przed czasem ze względu na przelotne opady deszczu i silny wiatr uniemożliwiający uczestniczenie w wydarzeniu.

Poza finalnym pokazem fajerwerków oraz występami grup Top One, Top Girls i lokalnych artystów impreza przebiegła według planu.

– Niestety na pogodę nie mamy wpływu. Wielka szkoda, bo impreza była na prawdę dobrze zorganizowana. Nam jako przedsiębiorcom również nie jest z tego powodu do śmiechu, przy korzystnych warunkach atmosferycznych moglibyśmy przynajmniej uczciwie zarobić. No cóż, spróbujemy za rok… – Skomentował jeden ze sprzedawców obecny na miejscu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa