W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Do 12 lat więzienia za kilkanaście złotych

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali sprawcę rozboju. Młody mężczyzna napadł na 63-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa i pobił go aby zabrać kilkanaście złotych. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za swój czyn odpowie przed sądem.
Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym uzyskali informacje o rozboju dokonanym na szkodę 63-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa.

Funkcjonariusze ustalili, że do rozboju doszło w miejscowości Przykop, podczas gdy pokrzywdzony wracał ze spotkania. Sprawca uderzył swoją ofiarę i zażądał wydania pieniędzy. Pokrzywdzony wydał napastnikowi wszystkie pieniądze, które miał przy sobie, a było to kilkanaście złotych.

Policjanci już kilka godzin później zatrzymali 23-letniego sprawcę tego przestępstwa. Funkcjonariusze przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut rozboju. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. W czasie przesłuchania tłumaczył, że zaatakował mężczyznę, ponieważ był pod wpływem alkoholu i miał nieporozumienia z pokrzywdzonym.

Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Za przestępstwo rozboju polskie prawo przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

 

images (15)

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Sprawca przemocy w rodzinie trafił do aresztu

Wiadomości Mielec

Dzisiaj w Mielcu policja zanotowała zwiększoną aktywność oszustów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa