W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Do sztabu szkoleniowego FKS PGE Stal Mielec dołącza Jerzy Cyrak

Jerzy Cyrak został nowym asystentem Leszka Ojrzyńskiego w sztabie szkoleniowym PGE FKS Stali Mielec. Obaj trenerzy współpracowali ze sobą już w przeszłości.

Nowy współpracownik Leszka Ojrzyńskiego ma 45 lat i bardzo bogate CV.

Pracę w ekstraklasie rozpoczął w 2010 roku od posady asystenta trenera Tomasza Kafarskiego w Lechii Gdańsk.

Największe sukcesy osiągał w Lechu Poznań, gdzie pracował jako asystent Mariusza Rumaka. To właśnie z Lechem dwukrotnie sięgał po wicemistrzostwo Polski.

Po odejściu z Poznania (w sierpniu 2014 roku) rozpoczął samodzielną pracę w drugoligowym wówczas Górniku Wałbrzych. W sezonie 2014/15 jego Górnik dwa razy mierzył się ze Stalą – w pierwszym meczu mielczanie wygrali 3:1, a w drugim 1:0.

Kilka miesięcy po odejściu z Wałbrzycha (jesienią 2015 roku) został zaproszony przez Leszka Ojrzyńskiego do współpracy w Górniku Zabrze.

W kolejnych latach był pierwszym trenerem Elany Toruń oraz Radomiaka Radom. Po odejściu z Radomia poświęcił się pracy z młodzieżą.

Jerzy Cyrak współtworzy projekt GES Sport Academy. Jest to bardzo prężnie rozwijające się Liceum Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu, które dzięki współpracy ze szkołą Gaudium Et Studium łączy mocny nacisk na naukę z bardzo wysokim poziomem szkolenia piłkarzy.

Praca z młodzieżą to kolejna specjalizacja trenera Cyraka. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski juniorów starszych oraz mistrzostwo Polski juniorów młodszych zdobyte z juniorami Amiki Wronki.

Jerzy Cyrak posiada licencję trenerska UEFA PRO.

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa