W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Dobra zmiana – obroń siebie – bezpłatne warsztaty dla kobiet

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu we współpracy z Mielecką Szkołą United KRAV MAGA oraz Komendą Powiatową Policji w Mielcu realizują projekt zatytułowany ,,Dobra zmiana – obroń siebie” w ramach którego zostaną przeprowadzone bezpłatne warsztaty dla kobiet.

Projekt skierowany jest głównie do kobiet doznających przemocy w rodzinie, w wieku od 16 lat. Celem projektu jest przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet, a zwłaszcza odczuwanej przez nie bezradności lub bezbronności względem potencjalnego agresora. Główny nacisk będzie kładziony na unikanie zagrożeń i niedopuszczanie do powstawania sytuacji krytycznych. Uczestniczki warsztatów nauczą się adekwatnych zachowań w sytuacjach podwyższonego ryzyka, sytuacjach kryzysowych, szczególnie poprzez umiejętność redukcji stresu w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Zakłada się, że nabycie przez kobiety takich umiejętności przyczyni się u nich nie tylko do wzrostu poczucia bezpieczeństwa, ale również wzmocnienie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Zajęcia poprowadzi Pan Radosław Niziołek, instruktor Mieleckiej Szkoły United KRAV MAGA, Expert Global Team United Krav Maga World Organisation. Szkolenie zostanie zrealizowane w sierpniu br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa