W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dofinansowanie na przebudowę ulicy Przemysłowej

Przebudowa ulicy Przemysłowej w Mielcu znalazła się na wstępnej liście rankingowej inwestycji zakwalifikowanych do dofinasowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.
Planowane prace obejmą dwa odcinki ulicy Przemysłowej.

Pierwszy ma długość 555,75 m – od wjazdu do stacji diagnostycznej i paliw ARRIVA Sp. z o.o. oddział w Mielcu do skrzyżowania z ul. Długą.

Drugi odcinek – od skrzyżowania z al. Kwiatkowskiego do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego liczy 554,9 m i obejmuje także budowę skrzyżowania typu „Małe rondo” przed bramą główną SSE Euro-Park Mielec.
Przebudowa obejmie powstanie jezdni o szerokości 7 m, chodników (szerokości 2-3 m), ścieżki rowerowe, cztery przejścia dla pieszych, trzy zatoki autobusowe, miejsca postojowe, a także budowę kanalizacji deszczowej.
Wartość kosztorysowa inwestycji zaplanowanej na rok 2019 wynosi 6 667 348 zł, a wnioskowana dotacja, to kwota 3 000 000 zł. Ostateczne koszty tej inwestycji będą znane dopiero po rozstrzygnięciu przetargu.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa