W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Dom Dziecka w Skopaniu dostał rowery od policjantów z Mielca [FOTO]

Mieleccy policjanci z pomocą Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Mielec, zebrali fundusze na zakup rowerów. Zostały one przekazane podopiecznym Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci. Odwiedziny przebiegły w niezwykle ciepłej atmosferze.

Mieleccy policjanci od lat starają się wspierać podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. Tym razem postanowili wesprzeć dzieci i młodzież w ogólnopolskiej akcji „odLOTTOwa Jazda 2021”, która polegała na zebraniu przez uczestników jak największej liczby kilometrów w aplikacji. Nagrodą był wyjazd na zimowisko dla podopiecznych. W rywalizację o jak największą liczbę kilometrów dla Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, zaangażowało się wiele środowisk i mieszkańców powiatu mieleckiego, w tym również policjanci.

Funkcjonariusze działający w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Mielec, wyszli z inicjatywą zebrania funduszy na rowery dla podopiecznych ze Skopania. Policyjne stowarzyszenie wsparło wielu przedsiębiorców z terenu powiatu mieleckiego. Serdeczne podziękowania  kierujemy do firmy TRANS-ROWER z Dąbia, Zakładów gumowych Gayer&Hosaja, TYNK-POL Mateusza Kruk, HOKE S.C. Ireneusza Hospod, Wojciecha Kędzior, Gabinetu Stomatologicznego Anny Zatońskiej-Kudłacz, sklepu hydraulicznego DELFI Pawła Surgota, oraz Zakładu Metalowego Wiesława Bożek.

Wczoraj, podczas pikniku zorganizowanego przez  Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu z okazji zakończenia rywalizacji „odLOTTOwa Jazda 2021”, mieleccy policjanci przekazali dzieciom zakupione rowery. Podopieczni od razu wypróbowali przekazane jednoślady, a część z nich zaprosiła funkcjonariuszy do wspólnej zabawy. Policjanci mieli okazję zagrać z dziećmi i młodzieżą w tenisa stołowego, czy piłkę nożną. Zarówno dla dzieci, jak i samych policjantów, spotkanie było dużą frajdą i przebiegło w bardzo ciepłej i miłej atmosferze.

Policjanci biorący udział w akcji zgodnie podkreślali, że pomaganie w każdej formie daje satysfakcje i motywację do pracy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa