W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Dom Dziecka w Skopaniu odwiedzili policyjni ”Mikołaje”

Po raz kolejny mieleccy policjanci odwiedzili podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W grudniu zorganizowali zbiórkę słodyczy oraz artykułów chemicznych i biurowych. W działania włączyły się rodziny policjantów oraz pracownicy komendy. Do dzieci trafiły najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku.

Inicjatywa zrodziła się z chęci pomocy i dobrego serca kilku policjantów, którzy od lat starają się pomagać potrzebującym. Funkcjonariusze organizują akcje pomocowe i charytatywne na terenie naszego powiatu i całego województwa. W zbiórkę zaangażował się podinsp. Jacek Juwa, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Prewencji kom. Bartoszem Graczem, a także rodziny policjantów oraz pracownicy, którzy na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy mieleckiej jednostki.

Dzięki zebranym środkom, możliwe było zaspokojenie części ogromnych potrzeb podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W świątecznych paczkach znalazły się m.in. słodycze, artykuły chemiczne i biurowe.

Prezenty zostały przekazane dyrektorowi placówki oraz podopiecznym Centrum Opieki nad Dzieckiem.

Podarunki sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wszystkim podopiecznym życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa