W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Dom Dziennego Pobytu oraz Centrum Promocji Przedsiębiorczości powstanie w Radomyślu Wielkim

Nowy budynek powstanie przy miejskim Rynku, w miejscu starego obiektu przeznaczonego do rozbiórki. Będzie to murowany budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony i kryty dachem wielospadowym.

Budynek powstanie na planie wydłużonego prostokąta (na działce od Rynku w kierunku ul. Jasnej), z podcieniem wspartym na słupach w kondygnacji parteru, umożliwiającym przejście w głąb podwórka.

W obiekcie znajdą się pomieszczenia: na parterze – część wspólna: wiatrołap, klatka schodowa z windą; Dom Dziennego Pobytu – korytarz, sala wielofunkcyjna, pomieszczenie pomocnicze, kotłownia. Z kolei na pietrze powstaną: Centrum Promocji Przedsiębiorczości – sala spotkań (klub biznesu), administracja, aneks socjalny, toaleta oraz pozostałe pomieszczenia Domu Dziennego Pobytu – pracownia ćwiczeń ruchowych, pokój odpoczynku, opieka medyczno-psychologiczna, pomieszczenia higieniczno-sanitarne i socjalne.

Władze gminy szacują, że budowa potrwa ok. roku od podpisania umowy z wyłonionym wykonawcą.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa