W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Doprowadził do kolizji, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w piątek w Ostrowach Tuszowskich. Jak wstępnie ustalili, kierowca skutera wjechał w samochód osobowy, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Kiedy chwilę później odwiedzili go policjanci oświadczył, że cały czas był w domu, a skuter sprzedał kilka dni wcześniej. Uszkodzony pojazd policjanci znaleźli w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

O zdarzeniu z udziałem motocyklisty, do którego doszło w miniony piątek w Ostrowach Tuszowskich około godz. 20, poinformował kierowca opla. Z jego relacji  wynikało, że jadąc w kierunku miejscowości Przyłęk, z jednej z znajdujących się obok drogi posesji wyjechał skuter, który uderzył w osobówkę. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu wywrócił się na jezdnię. Jadący oplem mężczyzna wysiadł z pojazdu, aby sprawdzić czy kierowcy skutera coś się stało. Ten jednak wsiadł na skuter i odjechał. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że mężczyzna nie posiadał kasku oraz poruszał się chwiejnym krokiem. Dzięki przekazanym numerom rejestracyjnym, policjanci szybko ustalili właściciela jednośladu. Chwilę później odwiedzili 50-letniego mieszkańca gminy Cmolas, który zapytany o udział  w zdarzeniu oświadczył, że cały czas przebywał w domu, a skuter sprzedał tydzień wcześniej nieznanemu mężczyźnie. Badanie mężczyzny wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  

Przekazane przez 50-latka informacje okazały się nieprawdziwe, ponieważ w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli opisywany jednoślad, który posiadał widoczne uszkodzenia.  
Policjanci wykonali oględziny skutera. W sprawie trwają dalsze czynności.

    


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa