W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Doroczna wystawa KŚT TMZM w Galerii Biblioteki

Wczoraj (piątek- 06.11.2020) o godz. 12.00 odbyło się otwarcie wystawy prac artystów zrzeszonych w KŚT TMZM, pierwotnie zaplanowane na niedzielę 08.11.2020 r.

Z uwagi na nowe obostrzenia pandemiczne wchodzące w życie w najbliższą sobotę (07.11.2020), Zarząd KŚT w konsultacji z Zarządem TMZM, zdecydował się na oficjalne otwarcie przedmiotowego wernisażu w dniu (piątek -06.11.2020) w oparciu o dotychczas obowiązujące restrykcje sanitarne związane z pandemią Covid-19.

Dziękuję Pani Prezes Jadwidze Klaus, a także Pani Dyrektor MBP Jolancie Strycharz i Jej Współpracownikom, za życzliwe podejście oraz konstruktywną współpracę na rzecz otwarcia w dniu dzisiejszym przedmiotowego wernisażu dedykowanego głównie jubileuszowi 550-lecia lokacji Miasta Mielca. Dziękuję także Wiceprezesom Zarządu TMZM: Teresie Orczykowskiej oraz Zbigniewowi Wicherskiemu za zrealizowanie trudnego scenariusza zorganizowania otwarcia przedmiotowego wernisażu na dzień przed wejściem w życie kolejnych bardzo uciążliwych obostrzeń pandemicznych, a także przygotowania odpowiedniej dokumentacji zdjęciowo-filmowej, a oparciu m.in. o którą możliwe będzie obejrzenie wszystkich prac artystów zrzeszonych w KŚT TMZM wykonanych na finał obchodów jubileuszu 550-lecia lokacji Miasta Mielca, na kanale YouTube SCK w Mielcu w wersji „on-line” w najbliższą niedzielę (08.11.2020) o godz. 17.00.

Zapraszam Wszystkich Miłośników prac mieleckich  Artystów wystawiających swoje prace, a także Wszystkim Sympatykom sztuki uprawianej przez Artystów KŚT TMZM. Uczcijmy w ten sposób przepiękny jubileusz 550-lecia lokacji Naszego Pięknego Miasta!

Pozdrawiam i życzę wielu wrażeń podczas oglądania niedzielnej transmisji „on line”!

Janusz Chojecki

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa