Niepowtarzalny i jedyny moment w życiu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego zasługuje na unikatowe zdjęcia i film, który przedstawi to wydarzenie z nowej, ciekawej perspektywy.

Firma FLY-DRON oferuje filmowanie oraz ujęcia z lotu ptaka. Uchwyci kadr w miejscach trudno dostępnych oraz bardzo wyjątkowych. Nasze realizacje wykonywane są za pomocą wielowirnikowca z kamerą. 

Dzięki materiałom realizowanym z perspektywy lotu ptaka możemy zobaczyć o wiele więcej niż pozwalają na to tradycyjne metody. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie relacji z tego niepowtarzalnego momentu są ujęcia z drona. Szczególnie polecamy filmowanie z powietrza takich momentów jak: gości wiwatujących na cześć młodej pary, składających życzenia, przyjazd pod sale weselną. Taki materiał bez wątpienia na długo zapadnie w pamięci każdemu uczestnikowi imprezy.

Proponujemy Państwu w pełni nagrany oraz zmontowany materiał z uroczystości jak i surowe nagranie do dalszej obróbki i montażu przez innego realizatora obrazu. Oferujemy ujęcia z różnych chwil w trakcie uroczystości po obustronnych ustaleniach.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a usługę wyceniamy w oparciu o konkretny scenariusz. Posiadamy stosowne uprawnienia, wiedzę oraz doświadczenie w branży bezzałogowych statków powietrznych.

Zapraszamy również do współpracy firmy fotograficzne zajmujące się zawodowo fotografowaniem oraz filmowaniem ślubów i wesel. Dron na weselu to ostatni krzyk mody. Bez wątpienia zaskoczycie nim Gości!

Artykuł sponsorowany

Kontakt
Tel. 698-285-205
E-mail: [email protected]

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider