W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Dozór policyjny za posiadanie nielegalnej amunicji

Policjanci ujawnili kilka sztuk ostrej amunicji, którą mieszkaniec Mielca posiadał nielegalnie. Amunicję ujawnili, gdy interweniowali wobec awanturującego się mężczyzny.

Mielczanin w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Już usłyszał zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia, został objęty policyjnym dozorem. Policjanci interweniowali w związku z awanturą domową, w jednym z domów na terenie Mielca.

Podczas awanturującego się mężczyzny, policjanci ujawnili w jego odzieży nabój. Funkcjonariusze przeszukali dom, ujawniając kolejnych kilka sztuk ostrej amunicji, której posiadanie bez zezwolenia jest zabronione. Właściciel posesji został zatrzymany. W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia.

Za to przestępstwo, polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Podczas przesłuchania mężczyzna tłumaczył ze amunicję dostał od kolegi. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa