W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Dożynki Gminy Mielec w Rydzowie

Sołectwo Rydzów będzie gospodarzem tegorocznych Dożynek Gminy Mielec. Tradycyjne święto plonów odbędzie się w niedziele 21 sierpnia na terenach sportowych przy Remizie OSP. 

Dla wszystkich którzy pojawią się w niedzielę w Rydzowie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w tym między innymi korowód dożynkowy, widowisko z przekazaniem chleba i wieńca, konkurs wieńca dożynkowego, stoiska wystawiennicze, degustacje potraw przygotowanych przez KGW, animacje dla dzieci, dmuchańce, przejażdżki konne z KJ „Przedświt”, wystawa ptaków egzotycznych MSHKiPE.

Niezwykle ciekawie zapowiadają się również występy artystyczne, które rozpocznie Kapela Ludowa i Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”. Następnie na scenie pojawi się kabaret „Kałamasz”. To wszystkim dobrze znani aktorzy z serialu „Ranczo” – bywalcy sławnej w całym kraju „ławeczki”. Bogdan Kalus, Jacek Łapot, Sylwester Maciejewski oraz Dariusz Szweda gwarantują dobrą dawkę humoru.

Po kabareciarzach sceną zawładnie Zespół „GOOROLESKA”. To muzycy z których każdy posiada solidny bagaż doświadczeń muzycznych oraz liczne sukcesy nie tylko na krajowych scenach. Zespół działa od 2012 roku, a muzyka tworzona przez nich stanowi mieszankę pop-rock-folk z elementami elektroniki. Na zakończenie tegorocznych Dożynek Gminy Mielec zaplanowano zabawę taneczną z zespołem „Rande-vous”. To pięcioro muzyków, którzy znaleźli sposób na to, aby stworzyć spójną i unikalną całość.

Podczas wielu lat wspólnego grania odkryli i wypracowali swój nieszablonowy sposób traktowania muzyki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa