W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Sport

Dragon MMA Mielec Mistrzostwa Polski w Jarosławiu [FOTO]

W sobotę 22 maja w Jarosławiu odbyły się XVII Mistrzostwa Polski AZCA w sportach walki w których wystartowała ekipa młodych zawodników klubu Iron Dragon MMA Mielec, walcząc w formule Ju Jitsu i zdobywając 1 tytuł Mistrza Polski i 4 tytuły Vice Mistrzów w tej formule walki.

Złoty medal Mistrzostw Polski zdobył Mikołaj Ziółko w kategorii dzieci, srebrny medal w tej samej kategorii zdobyła Ania Zielińska natomiast srebrne medale w kategorii U14 wywalczyli Wiktoria Miąso, Mateusz Zieliński i Igor Wójtowicz.

Kadeci klubu tydzień wcześniej brali udział w 3 Lidze Bojowego Ju Jutsu która odbyła się w Niepołomicach zdobywając 4 medale w formułach Grappling Gi i Combat Ju Jutsu ju jutsu .

Wiktoria Miąso złoto w Combat Ju Jutsu i srebro w Grappling Gi, Mateusz Zieliński srebrny medal w Grappling Gi a Igor Wójtowicz brązowy w Combat Ju Jutsu, tym samym zdobywając kolejne punkty w rankingu Ligi CJJ.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa