W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne Materiały video

Dramatyczna sytuacja Frania [VIDEO]

W dniu 4 lutego 2023 (sobota) odbędzie się kwesta do puszek w sklepach A&K Hurt Market w Mielcu (w godzinach 8-14) oraz w Galerii Navigator (w godzinach 9-18) na rzecz małego Franciszka Karasia, syna żołnierza WP, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

Jedyna szansa na powstrzymanie choroby to terapia genowa w USA, na którą rodzice Frania muszą do marca uzbierać 10 mln PLN, ze względu na górną granicę wagową, do której możliwe jest wdrożenie terapii. W związku z tym w wielu miejscach w Polsce organizowane są zbiórki do puszek. Tak będzie i w Mielcu.

Organizatorzy zwracają się przy tej okazji z prośbą do chętnych mieszkańców powiatu mieleckiego, którzy chcieliby dołączyć się do kwesty na rzecz Frania, że jest możliwość zostania wolontariuszem podczas kwesty i poświęcenia 3 godzin dla szczytnego celu. Jedynym warunkiem jest wiek – przynajmniej 16 lat.

W tej sprawie można kontaktować się pod mailem [email protected], lub pod telefonem koordynatora zbiórki, Łukasza Przybyło: 697697386.

Zbiórkę na Franciszka można także wesprzeć przez bezpośrednie wpłaty na stronie Fundacji Siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/franek.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa