W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Drogi i parkingi za 650 tys. zł w Radomyślu Wielkim

 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROKAM Tomasz Wojtas wykona nawierzchnie asfaltowe dróg w ośmiu miejscowościach i parkingi w trzech miejscowościach gminy Radomyśl Wielki.

Gmina Radomyśl Wielki corocznie wydaje sporo pieniędzy na poprawę infrastruktury drogowej. Nie inaczej będzie i w tym roku. – Naszym priorytetem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Stąd inwestycje związane z wykonywaniem nawierzchni asfaltowych dróg, jak i budowa chodników – mówi z-ca burmistrza Radomyśla Wielkiego Stanisław Lonczak.

Ogłoszony w lutym przetarg, który wygrała firma DROKAM, obejmuje wykonanie nawierzchni asfaltowych wraz z podbudową z kruszywa łamanego oraz utwardzeniem powierzchni poboczy na drogach gminnych: Dulcza Mała – Zastawie na długości 400 m; Dulcza Wielka – Łęg na długości 550 m;

Ruda – Zastawie na długości 1005 m; w Janowcu na Biernata na długości 320 m; w Dąbrówce Wisłockiej na P. Leśniowską na długości 205 m; w Partyni na Kołacza na długości 435 m; w Zgórsku koło stadionu na długości 220 m oraz na ul. Harcerskiej w Radomyślu W. na długości 265 m.

W sumie nowe dywaniki asfaltowe pojawią się na drogach o łącznej długości 3,4 km.

Zamówienie obejmuje również wykonanie parkingów o nawierzchni asfaltowej w Dulczy Małej przy drodze gminnej na wysokości cmentarza o pow. 400 m2; w Dulczy Wielkiej przy drodze gminnej na wysokości kościoła o pow. 380 m2; oraz w Żarówce przed Szkołą Podstawową o pow. 1200 m2. Roboty, które będą kosztować 650 tysięcy złotych, mają być zakończone do 10 czerwca br.

 

yjj

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa