W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Kultura i nauka

Drugi koncert ,,Tanecznego karnawału” [FOTO]

Kolejna niedziela upłynęła pod znakiem niezwykle utalentowanych młodych mielczan – tym razem tych, którzy uczą się tańca współczesnego, nowoczesnego i street dance pod okiem instruktorów Domu Kultury SCK.

Karnawałowy finał w Domu Kultury
Wypełniona po brzegi widownia sali widowiskowej Domu Kultury gorąco oklaskiwała kolejne grupy i zespoły, które sugestywnie opowiadały tańcem niezwykłe historie

Występowały młodsze i starsze grupy taneczne ,,BEZNAZWY” prowadzone przez Joannę Lonczak, dziecięca i starsza grupa Teatru Tańca ,,AleToNic” pod wodzą Izabeli Serwan, dwa Zespoły Tańca Nowoczesnego – ,,Flamingi” i ,,Mini Max Show” Anny Leszkiewicz oraz grupy street dance, które trenuje Bogdan Sorokhman. Ponadto na scenie pojawili się wokaliści z musicalu ,,W tym roku świąt nie będzie”.
Barwne widowiska w wykonaniu zespołów tańca współczesnego i nowoczesnego kontrastowały z prostotą, wręcz surowością streetdancowych odsłon niedzielnego spektaklu.

Na scenie przez ponad godzinę wystąpiło blisko 200 utalentowanych mielczan, którzy uczą się tańca podczas zajęć w Domu Kultury SCK.
W finale, bardzo widowiskowym, wszyscy tancerze pokazali się publiczności. A ponieważ nie udało się zmieścić wszystkich wykonawców na scenie, część z nich stworzyła szpaler pod sceną i w przejściach sali widowiskowej. Imponujący finał świetnie podsumował całe przedsięwzięcie, czyli popis zespołów tanecznych Domu Kultury SCK, który mieliśmy możliwość oglądać przez kolejne dwie niedziele.

Koncert zespołów ludowych, grupy tańca towarzyskiego i warsztatów wokalnych miał miejsce 12 lutego, a zespołów tańca współczesnego, nowoczesnego i street dance – 19 lutego.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa