W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Drugi tydzień ferii w Samorządowym Centrum Kultury  [FOTO]

Drugi tydzień ferii upłynął w Domu Kultury SCK w rytm zajęć tanecznych, teatralnych, warsztatów plastycznych, zajęć z symulatorem lotów oraz wizyt na dwóch wystawach.

Wielkim wzięciem cieszył się, jak co roku, symulator lotów. Spora grupa młodych mielczan uczestniczyła także w zajęciach tanecznych Beaty Sudoł, teatralnych Magdaleny Betlei oraz plastycznych Agnieszki Szali-Jagiełło. Wielu zainteresowanych odwiedziło także wystawę interaktywną „Świat zmysłów” w Centrum Wystawienniczym Domu Kultury SCK oraz wystawę ilustracji: „Wszystkie zwierzęta, małe i duże” w Galerii ESCEK.

Finałowym wydarzeniem był bal karnawałowy, na którym w piątek, 27 stycznia, bawiło się kilkadziesięcioro dzieci. Bal poprowadziła Beata Sudoł, wspomagana przez koleżanki – instruktorki tańca Domu Kultury SCK, a dzieci wykorzystały podczas zabawy karnawałowe maski, które same wykonały podczas warsztatów plastycznych dzień wcześniej. Dziękujemy za liczną frekwencję na wszystkich organizowanych przez Dom Kultury zajęciach.

Do zobaczenia na Letniej Akademii Artystycznej podczas wakacji. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa