Drugie zwycięstwo Handball Stal Mielec [FOTO, VIDEO]

W hali sportowej SP 7 Handball Stal Mielec pokazała, że spotkanie z trenerem w przerwie meczu może odmienić spotkanie. Pierwsza połowa po wyrównanym początku w końcówce należała do gości z Łodzi, którzy zdominowali parkiet.

Jednak w drugiej Handball Stal Mielec zagrała świetnie i wygrała całe spotkanie różnicą dziewięciu trafień. Mecz zakończył się wynikiem 31:22 na korzyść mielczan.

Handball Stal Mielec – Grot Blachy Pruszyński UKS Anilana Łódź 31:22 (10:13)

Stal: Dekarz, Wiśniewski – Wilk, Nowak, Ruhnke 6, Babicz 8, Kotliński, Graczyk 3, Wołyncew 5, Napierała 3, Kaźmierczak, Smoliński 1, Stefani 1, Włoskiewicz 1, Goliszewski 1, Krzysztofik 2. Trener Rafał Gliński.

Anilana: Pisarkiewicz, Marciniak – Kamiński 3, Czech, Winiarski 1, Krajewski 3, Wawrzyniak 1, Trzeciak 2, Jakubiec, Katusza 3, Bielecki, Kacprzak 1, Helwak, Pawlak 5, Palutkiewicz, Bara 3. Trener Adam Jędraszczyk.