W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Dulcza Mała z przedszkolem

W zimowej scenerii, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dokonano oficjalnego otwarcia i poświęcenia nowego budynku Niepublicznego Przedszkola Radosny Start – Oddział Zamiejscowy w Dulczy Małej.

W uroczystości udział wzięło wielu zaproszonych gości. Uroczyste otwarcie poprzedziła msza św. w kościele parafialnym, po której symbolicznie przecięto wstęgi przed nowym obiektem.

Poświęcenia budynku dokonał Dziekan Dekanatu Radomyskiego ks. Jan Ćwik, który przed laty był proboszczem w tutejszej parafii.

Następnie pani dyrektor złożyła podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie i dzięki którym mamy w Dulczy Małej piękne przedszkole i przestronną salę rehabilitacyjną. W dalszej części uroczystości przyszedł czas na przemówienia, gratulacje oraz kwiaty od rodziców przedszkolaków. Każdy z uczestników mógł też zwiedzić nowo otwarty obiekt.

Kolejnym punktem wieczoru była część artystyczna w wykonaniu najmłodszych, wprowadzająca obecnych gości w świąteczny, bożonarodzeniowy klimat. Po niej nastąpiły życzenia, dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa