W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Duże sportowe wydarzenie w Mielcu! Piłkarskie Nadzieje organizują międzynarodowy turniej piłki nożnej


Już 1 czerwca na boisku sportowym przy ulicy Sportowej w Mielcu odbędzie się wyjątkowy turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2014.

Organizowane przez Akademię Piłkarską Piłkarskie Nadzieje Mielec wydarzenie przyciągnie młodych piłkarzy z Polski, Ukrainy i Słowacji, nadając turniejowi rangę międzynarodową.
Wśród polskich drużyn biorących udział w turnieju zobaczymy m.in. SMS Stal Mielec, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Agricola Łoniów, Malinie, Tuszyma, Czarni Połaniec, Orlik Nowa Dęba oraz Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba. Młodzi zawodnicy będą mieli okazję rywalizować z zagranicznymi zespołami, takimi jak Tesla Stropkov ze Słowacji, Start Svinica również ze Słowacji oraz FC FSG Uzhorod z Ukrainy.

Turniej ma na celu nie tylko sportową rywalizację, ale również integrację młodych piłkarzy z różnych krajów oraz promowanie wartości takich jak fair play, przyjaźń i szacunek.
Organizatorzy zadbali o profesjonalną organizację i atrakcyjne nagrody dla uczestników, co z
pewnością podniesie poziom emocji i zaangażowania młodych sportowców
– mówi Paweł Mrozik, wiceprezes APPN Mielec, organizatora turnieju.
Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu i dopingowania przyszłych gwiazd futbolu.

Mielec na jeden dzień stanie się centrum młodzieżowej piłki nożnej, a licznie zgromadzeni kibice będą mogli cieszyć się widowiskowymi meczami oraz wspierać swoich ulubieńców.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnego świętowania Dnia Dziecka w sportowej atmosferze.
Partnerem wydarzenia jest Miasto Mielec, Województwo Podkarpackie – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta, Rydzowski Ubezpieczenia oraz Fundacja Prometeo.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa