W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Dwa koncerty – popisy na deskach SCK [FOTO]

Taniec, muzyka, emocje… Dwa koncerty-popisy odbyły się 25 maja w sali widowiskowej Domu Kultury SCK. Po dwuletniej przerwie, której przyczyną była epidemia koronawirusa, dzieci i młodzież z zespołów tanecznych Domu Kultury SCK znów mogły wystąpić w popisowych programach przed publicznością. 

Publiczność obejrzała zespoły, solistów i duety taneczne, które na co dzień szlifują swoje umiejętności na zajęciach prowadzonych przez instruktorki tańca DK SCK. W pierwszym koncercie publiczność miała okazję oklaskiwać występy młodszych i starszych adeptów tańca. W drugim – starsze grupy oraz solistki i duety. 

Pierwszy koncert poprowadziła była tancerka zespołu „Flamingi” Katarzyna Karnasiewicz.

Widzowie zobaczyli programy taneczne Teatru Tańca „AleToNic” pod kierunkiem Izabeli Serwan, Grupy Tańca „Beznazwy” pod kierunkiem Joanny Lonczak oraz Zespołu Tańca Nowoczesnego „Flamingi” pod kierunkiem Anny Leszkiewicz.

Izabela Serwan, w imieniu instruktorów DK, podziękowała publiczności za liczny udział w koncercie, a występującym dzieciom i młodzieży – za solidną pracę. Podkreśliła też rolę wszystkich tych, dzięki którym widowisko taneczne miało imponującą oprawę: kostiumy, rekwizyty, muzykę…  

Podzieliła się też refleksją, że zarówno instruktorzy, jak i członkowie zespołów, po dwóch latach przerwy „na pandemię”, jeszcze mocniej czekali na występ na żywo, przed publicznością, w tym przed rodzinami i bliskimi.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa