W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Dwa miesiące aresztu dla pary młodych chuliganów

Dwa miesiące w areszcie spędzi 19-letnia kobieta i jej 20-letni kolega. Para napadła na pokrzywdzonych w sobotę w nocy, na al. Niepodległości w Mielcu. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców tuż po zdarzeniu. Młodzi mieszkańcy Mielca usłyszeli już zarzuty.

W sprawie trwają dalsze czynności. W ubiegłą sobotę, po godz. 23, kobieta i mężczyzna napadli na parę idącą aleją Niepodległości. Napastnik uderzał pokrzywdzonego ponieważ chciał odebrać mu przenośny głośnik. Podczas szarpaniny, pokrzywdzonemu wypadł zegarek i telefon. Ukradła go kobieta, która była ze sprawcą. Jak ustalili policjanci ona również brała udział w pobiciu. W zdarzeniu pokrzywdzeni zostali kobieta i mężczyzna, młodzi mieszkańcy Mielca.

Funkcjonariusze z pomocą rysopisu domniemanych sprawców, chwilę po zdarzeniu zatrzymali 19-letnią kobietę i jej 20-letniego kolegę. Oboje noc spędzili w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 19-latce zarzut uszkodzenia ciała, natomiast 20-latkowi zarzut kradzieży. Czyny te mają charakter chuligański. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Na wniosek policji, który został poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec dwójki podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości