W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Dwa puchary dla Piłkarskich Nadziei w Regamet Cup

W turniejach o puchar firmy Regamet zagrały w sobotę i niedzielę drużyny roczników 2004 i 2007 mieleckiej AP Piłkarskie Nadzieje.

W zawodach rozgrywanych w podtarnowskiej Czarnej obie ekipy spisały się bardzo dobrze, przywożąc do Mielca złoto i srebro. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z rocznika 2007 trenera Piotra Cebery, którzy oprócz złotych medali i okazałego pucharu za pierwsze miejsce, przywieźli nagrodę indywidualną dla Oliwiera Krakowskiego – najlepszego zawodnika turnieju.

Równie dobrze spisali się zawodnicy rocznika 2004 trenerów Wcisło i Radonia, którzy w klasyfikacji generalnej uplasowali się na drugim miejscu, a ich zawodnik Kacper Szczur został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

skład APPN 2007: Purski ,Kusak, Dąbrowski, Szlęk, Rogoż, Krakowski, Golba, Gudz Szymon, Gudz Mateusz
skład APPN 2004: Krzystyniak, Sokołowski, Miśtura, Piątek, Wych, Sznajder, Rogóż, Szczur Kacper, Szczur Konrad, Kieraś, Żala, Bauer, Murdza, Ryba, Cyganowski, Mazur,  Jemioło

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa