W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Dwa wypadki w gminie Przecław [FOTO]

Do dwóch groźnych wypadków doszło dzisiaj w gminie Przecław. Miały tu miejsce zdarzenia z udziałem Opla Astry w Podolu oraz Fiata Seicento w lesie na drodze relacji Przecław – Łączki Brzeskie.

Patrol policji jadący do zderzenia Opla Astry z drzewem natrafił na Fiata Seicento leżącego po dachowaniu w przydrożnym rowie. Cztery osoby podróżujące fiatem są w stanie stabilnym, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu obecnie (19.30) pracują służby. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

W wyniku wypadku, który miał miejsce chwilę wcześniej przed tym zdarzeniem, w Podolu, ucierpiał kierowca srebrnego Opla, który nieprzytomny w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Na chwilę obecną nie są znane okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku.

W związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym policja apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie kodeksu ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa